Atgal į vasaros dienas


  Rugsėjis. Keista, atrodo paskutinį kartą dar rašiau vakar, tačiau deja vasara baigėsi ir daugeliui įskaitant mane tenka eiti į mokyklą. Nežinau kaip jums, tačiau vasara negalėčiau pasigirti. Ji jau prasidėjo gana prastai, na o baigėsi nuobodžiai. Kad ir kaip ten be būtų, aš vis vien jau dabar imu ilgėtis pusryčių tik pirmą valandą dienos, susirašinėjimų iki penkių ryto bei laisvo laiko kurį skyriau tik sau.
 Kadangi straipsnį paskutinį kartą rašiau jau rugpjūtį- nutariau nors ir mieguista, gana pavargusi nuo klasės draugų bei triukšmo parašyti jį dabar.
  Taigi, manau daugelis iš jūsų su ilgesiu prisimena tas saulėtas ir karštas dienas. Nebūsiu ir aš išimtis, nors ruduo šymet, kad ir kaip keista be būtų mane traukė labiau už bet kokį kitą metų laiką. Žinoma, laiko neatsuksi ir nesugrąžinsi savęs į tas dienas, tačiau norėčiau pasidalinti šių atostogų įspudžiais ir įgyvendintais tikslais.
  Manau dauguma naktimis ne miegodavo, kaip ne miegodavau ir aš. Vasaros pradžioje kiauras naktis leisdavau kikendama ir linksmai bendraudama su draugais. Dienomis miegodavau- naktimis rašydavau ir kalbėdavau su žmonėmis. Juokinga kaip viskas pasikeitė nuo atostogų pradžios, tačiau tų prisiminimų iš manęs niekas negalės atimti.
  Be visų „chatinimų“ kartais, na galima sakyti kitą dalį vasaros praleidau viena. Sutemus atsidarydavau langą ir sėdėdama ant lovos stebėdavau skaisčias žvaigždes. Kartais taip prasėdėdavau iki ryto, paskendusi mintyse kol galiausiai miegas nugalėdavo ir man pavykdavo užmigti. Ką gi tu prarasi, kai galėdavai kiaurą dieną miegoti niekieno netrukdomas.
  Keletas knygų, piešiniai ant drobių, eilėraščių rašymas ar mintys išsiliejusios ant popieriaus. Štai ką darydavau apėmus prastai nuotaikai. Be viso to mane gelbėdavo serialai. Taip, lyg pamišusi žiūrėdavau įvairaus tipo serialus, vieni užkabindavo, kiti ne. Bet dabar apsistojau ties „Sostų karais“. Kas nežiūrėję- nepagailėkite savo laiko!
  Tai šiandieną tiek, keliauju miegoti. Tikiuosi visų jūsų vasaros prabėgo tikrai smagiau nei maniškė. xx


Komentarai

  1. Priklauso iš kokio kampo pažiūrėsi, kad pasakytum, kaip prabėgo vasara. Juk nebuvo taip blogai, taip?

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai